درباره آموزان

آکادمی آموزش آنلاین آموزان ارائه دهنده دوره های آموزشی کاربردی

سایت آموزان یک سایت کوچک است که با هدف ارائه آموزشهای کاملا کاربردی و مفید راه اندازی شده است. ما در سایت آموزان تلاش داریم با ارائه محتوای آموزشی ویدیویی با کیفیت، گام کوچکی در ارتقای مهارت مخاطب هایمان برداریم.

آکادمی آموزش آنلاین آموزان
درباره 1

در ارائه آموزش ها اولویت هایی داریم:

اولویت اول: کیفیت آموزش

ما در انتخاب محتوا بسیار وسواس داریم و همچنین کیفیت ویدیو های ضبط شده برایمان بسیار اهمیت دارد، حداقل کیفیت ویدیو ها اچ دی می باشد و صدا با استفاده از میکروفون حرفه ای ضبط می شود و با کیفیت استریو می باشد، در ویرایش ویدیو ها بسیار دقت می شود و همینطور حجم ویدیو ها برای راحتی در دانلود کاهش داده ایم.

اولویت دوم: کاربردی بودن آموزش

انتظار همه ما از یک دوره آموزشی خوب این است که بعد مشاهده آن ارزش و مهارتی به ما اضافه کند. تلاش ما بر این است که آموزش های ارائه شده در سایت آموزان کاربردی باشد و دقیقا همانی باشد که گفته می شود.

اولویت سوم: کوتاه بودن آموزش

ما برای زمان شما ارزش بسیار قائل هستیم و در آموزش های ارائه شده نهایت تلاش خود را نموده ایم، تا از کلی گویی و شاخ و برگ دادن به موضوع دوری نماییم. و در کوتاه ترین زمان ممکن اصل موضوع و مبحث را به شما ارائه دهیم.

انتقادات و پیشنهادات شما قطعا میتواند ما را در ارائه هر چه بهتر محتوای با کیفیت یاری رساند. جهت ارتباط با ما میتوانید از صفحه تماس اقدام کنید.
با اشتیاق منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.